CPAP – כל המשווקים מבקשים בסביבות 6,000 ש"ח ?

פורומים פורום CPAP ישראל CPAP – כל המשווקים מבקשים בסביבות 6,000 ש"ח ?

מוצגות 4 תגובות – 16 עד 19 (מתוך 19 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    SILVIA
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 71
    • פעילות 81

פולנסקי שים לב

קראתי שוב את השאלה של הילה ושמתי לב שהיא במכבי ולא בכללית כפי שחשבתי

לכל קופה הנחות שונות

סילביה

Polanski
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

ערב טוב,

שוב כמה שאלות באדיבותכם:

א. יבואן מקומי הציע לי מכשיר אמריקאי קטן מאוד בשם Transcend. מישהו התנסה במכשיר? האם באמת זקוקים לסוללה היקרה עבור נסיעות?
    ב. ראיתי גם שני מכשירים של Prisma אחד Smart, ואחד 20A. מישהו יודע על ההבדלים? כי השני יותר יקר.
    ג. יש מכשירים שהמידע על איכות השינה יותר נגיש מאשר מאצל מכשירים אחרים. נראה לי שזה חשוב. מה דעתכם?

ד. איך אדע אם אני זקוק למעשיר לחות? מחמם צינור? יש מכשירים שכתבו שהם כוללים את האופצייה . לא הבנתי.

תודה רבה ושבת שלום.

פולנסקי

yael-sh
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

כשמדובר ברכישה לחברי קופח כללית ההחזר הינו כ 75% כ 4,400  שח (החזר של הכללית והמושלם יחד) כך שמכיסך יוצא כ 1000 שח לאחר ההחזר . לכן עדיף לקנות מספק פרטי ולא ממעבדת שינה.

מחיר למכשירי סיפאפ חדש בשוק עומד על סכום בממוצע של  5,000 שח ומעלה זה תלוי בדגם המכשיר ואם יש צורך בתוספת מעשיר לחות או צינור מחומם שאז עיתים המחיר יהיה גבוה יותר.

חברה גדולה או קטנה זה לא מה שחשוב.

חשוב האינטראקציה שלך עם הסוכן , הידע והמקצועיות שהוא מפגין בזמן ליווי והתאמת הסיפאפ. שכן לעיתים בחברות גדולות יש סוכנים חדשים שפחות מבינים בסיפאפ.

חשוב לבדוק לפני רכישה כמה זמן וניסיון יש לספק/סוכן והאם הוא ייבואן ולא דילר למכשירי סיפאפ .

ספק שהוא ייבואן זה אומר שהחברה ומכשירי סיפאפ  אותם הוא מייבא ומוכר עומדים בתקנים מחמירים וברגולציה של משרד הבריאות .

חשוב  מאוד שהמכשיר יהיה מיוצר באירופה /ארה"ב  ולא בסין או טייוואן . אפשר לבדוק על כל מכשיר סיפאפ רשום בחלק התחתון בתחתית  המכשיר  היכן הוא מיוצר   mead il  .

לכן גם כדאי לרכוש בארץ ולא בחו"ל ככה תוכל לקבל אחריות וליווי מהיבואן בארץ.  אל תחפש בזול תחפש איכות ושרות.

מקווה שעזרתי .

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433
    1. חברה גדולה או קטנה זה לא מה שחשוב.

אני לא הייתי מתקרב למכשיר שהוא לא בין 3 החברות בעלות מוניטין, רסמד, פיליפס, לווינשטיין. אפילו אם הן מאירופה או מארה"ב. 3 אלו הן חברות שאתה יכול להיות בטוח שאלגוריתם של המכשיר הוא על סמך ידע והרבה שנות ניסיון וניסויים. מניסיון רב, מכשירי 3 חברות אלו לא מתקלקלים. ניסיון של הטכנאי או הסוכן לא שווה כלום אם המכשיר הוא לא מחברה עם מוניטין. אני מעל 25 שנה רוכש מחברות אלו ולא הצטערתי אף פעם. ומעל 15 שנה הרכישות הם מחו"ל.

בימים אלו כולנו שמענו על ההונאת הצרפתית לתרופה הקורונה. רק על חברות בעלות שם ניתן לסמוך.

לצערי ידוע על הרבה חאפרים שמוכרים לך מכשירים ולאחר מכן ידרשו סכום נכבד על כל בקור.

בקשר למכשיר עם סוללה, דע כי אורך חיי הסוללה קצר מחיי המכשיר ועלותה יקר מאוד. גם כאן מניסיון לך רק על 3 החברות הנ"ל. לרוב המכשירים ניתן לרכוש חיבור מקורי למצית של האוטו אם זה חשוב במיוחד למשתמש.

המוכר תמיד ינסה לשכנע אותנו שהמכשיר שלו הכי כדאי, זו עבודתו, אנחנו צריכים להחליט, ולשאת בתוצאות החלטתנו.

אתה יכול לקבל הרבה עצות, חלק מהן אוביקטיביות ואחרות לא, אתה צריך לבד להחליט.

תעזר בפונקצית החיפוש באתר זה, תוכל לרשום שם מכשיר ולחפש, למד מה החברים כתבו עליו. אם השם שרשמת לא מופיע בחיפוש, תסיק את המסקנות.

בהצלחה

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 4 תגובות – 16 עד 19 (מתוך 19 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.