CPAP למשתמש חדש

פורומים פורום CPAP ישראל CPAP למשתמש חדש

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    amia
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

שלום,

קיבלתי המלצה אחרי בדיקה במעבדת שינה להשתמש במכשיר CPAP. הם הפנו אותי לטלפון במכון מור (אמרו לי שאוכל לבדוק שם איזה מכשיר מתאים לי וכו) אבל אני מגיע למערכת ניתוב שיחות ואני לא מוצא שם שום מסלול להגיע למישהו שעוסק בנושא זה או לשוחח עם בן-אדם. מכיוון שכל הנושא מלחיץ גם כך, יש לי מספר שאלות:

1) האם מישהו יודע איך ליצור קשר עם מישהו רלוונטי במכון מור?

2) האם יש יתרון לרכוש דרכם? מה המסלול שאתם הייתם ממליצים כדי להתנסות לקבל ייעוץ ולרכוש מכשיר CPAP?

תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 79
    • תגובות 660
    • פעילות 739

ברוכה הבאה למשפחה,

לא ברור באיזו קופ"ח את או היכן עשית את בדיקת המעבדה ומי הפנה אותך למור.

אפשר לבדוק באתר הקופה מי המשווקים המאושרים אצלם, לפנות ישירות אל אחד מהם, להציג את המסמך שקבלת ולהתיעץ איתם. בדרך כלל הם באים אליך ונותנים שרות כולל מכשיר, כוון ומסכה. הם חייבים להתאים לך מסכה ואם צריך להחליף עד שתהיי מרוצה ורק אז להשלים את העיסקה. עד השלמת העיסקה את יכולה לעבור ממשווק אחד לשני, להשוות את איכות השינה והשרות.

ממליץ לקרוא פוסטים חשובים באתר זה, להתחיל להכיר את הנושא ולהעזר באפשרות חיפוש בשאלות של חדשים.

אני מוצא לנכון להזהיר כל משתמש סיפאפ חדש מחאפרים שמתעלקים על חדשים תמימים. חלק מהם מסננים באינטרנט את הבקורות הרעות עליהם ומשאירים רק את החיוביות שבחלקם פקטיביות. לכן חשוב להיצמד לאלו שבאתר הקופה. באתר ניתן למצוא פרטי קישור למשווקים אמינים עם אמנת שרות. לא לפרסום.

בהצלחה

amia
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

תודה,

אני בכללית והמעבדה בה עשיתי את הבדיקה היתה בלוינשטיין.

אני רואה באתר כללית עשרות נותני שירות. כולם אותו דבר מבחינת מכשירים ושירות? אם לא האם יש אפשרות לדעת מי מומלץ מבלי לנסות את כולם?

amia
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

תיקון, באתר של כללית מצאתי רק את הדף הבא:

https://www.clalit.co.il/he/info/ServiceBag/Pages/Service.aspx?pk=0029-3

אני לא רואה רשימת משווקים מאושרים

האם מישהו יכול לעזור עם זה?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 79
    • תגובות 660
    • פעילות 739

בכללית מאפשרים לרכוש כל מכשיר שתבחרי בסכום שהביטוח המושלם מאפשר, מכשיר יקר יותר תדרשי לשלם את ההפרש. רשימת המשווקים החתומים על אמנת שרות ואמונים על הפורום, מופיע בקבועים בתחילת הפורום. קישור לכל משווק בנפרד.

אם קוראים את דיוני החברים רואים כי המכשירים המובילים בין חברי הפורום הם, פיליפס או Resmed. ברור שיש עוד מכשירים אך עליהם יש מעט או אין בקורות כלל.

כמעט הכל כתוב בפוסטים של החברים. בימים אלו מישהו גילה כי במכשירים של פיליפס התגלתה בעיית בטיחות ולכן לחשוב לפני שרוכשים מכשיר ולא רק להסתכל על המחיר.

בקופה שלך, מכשיר ילווה אותך 5 שנים לכן חשוב שיהיה יעיל ונוח.

בהצלחה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 270
    • פעילות 290

שלום לך וברוכה הבאה.

כמבוטחת כללית  את יכולה לרכוש כל  מכשיר בהשתתפות חלקית של הקופה. במכבי זה כביכול יותר פשוט כי הם סגרו רק עם 3 ספקים על 3 מכשירים. ההשתפות היא נמוכה אך המכשירים שהם מציעים הם לא המובילים.

אני מסכים מאד עם מה שאבי כתב לפני.

חשוב שתקראי את הפוסט שכתבתי בנעוצים "עידוד למשתמש החדש" יש בו עצות חשובות מאד.

קחי כמה מכשירים ומסיכות חףלנסיון ואל תרכשי עד שתהיי בטוחה שהמכשיר ויותור חשוב המסיכה מתאימה לך.

בהצלחה ותמשיכי לשאול ולעדכן

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.